Semana Santa

Jei norisi pajusti ypatingą Velykų dvasią, bent kartą šią šventę nuvažiuokite sutikti į Andalūziją, o jei visai konkrečiai – į jos sostinę Seviliją.

Quotes

Olandiški pasivaikščiojimai

Dviratis Nyderlanduose savo takelyje yra karalius. Niekas čia neturi teisės kelti kojos į šventą dviračių taką.

Viena diena Stambule

Ypatingų miestų, apie kuriuos sakome, kad į juos norisi sugrįžti dar ir dar kartą –  nėra daug. Vienas, visada traukiantis sugrįžti – Paryžius. Kitas – Stambulas, daugiausiai gyventojų turintis Europos miestas.

Turiningai prie oro uosto

Kas gali būti įdomaus netoli oro uosto? Yra viena vieta Kopenhagoje, kita – Lisabonoje. Tai – šių miestų okeanariumai, kuriuose turiningai galima praleisti ir porą valandų, ir visą dieną.

Azorai. Trūksta tik dinozaurų

Čia pabuvęs gali drąsiai sakyti: „Taip, aš mačiau „Juros periodo parką“ ir jame buvau, tik dinozaurų nesutikau.“ Jei norite ramesnių atostogų ir unikalios gamtos, važiuokite į Azorus. Verta!

Priklijuotasis

Verona – tai toks miestas „ant kampo“: išlendi iš Alpių, iš Adidžės slėnio į Italijos lygumas, o šalia Verona – „ant kampo“ su legendiniu savo balkonu.

Du Zalcacho slėnio perlai

Šiame straipsnyje Zalcacho slėnio pjūvio nerasite. Šį kartą papasakosiu apie du pačius populiariausius jo objektus. Mano manymu, būnant ten – apsilankyti verta.

Pasivažinėjimai po Andalūziją

Labai patogu nuskridus į vieną miestą išsinuomoti automobilį ir apsukti ratą aplink patį margiausią Ispanijos regioną Andalūziją, parskristi iš kito miesto.

Provanso spalvos

Provanse spalvų yra labai daug. Balta, mėlyna, raudona, žalia, geltona – visos labai ryškios, koncentruotos, netikėtais kampais atsiskleidžiančios. Ten apskritai visko daug, vargu ar per dvi savaites spėsite visur. pabūti. 

Malta – balta

Kodėl straipsnį pavadinau „Malta – balta“? Nuvažiuokite ir pamatysite. Jos miestai yra akinamai balti, kai žiūri iš toli, nuo kalvos. Jie linksmi, nerūpestingi. Net jei nėra balti, vis tiek atrodo kaip balti.

Bavariški pasivažinėjimai  I dalis

Jei turite laisvą savaitę, siūlau ap;ankyti Bavariją. Keliaujant į  Bavariją labai sėkmingai pažintinę kelionę galima suderinti su poilsiu Alpėse.

Bavariški pasivažinėjimai II dalis


Šį kartą pasivažinėkime palei Alpes. Bavarijos pakraščiais, kur vienas paskutiniųjų Bavarijos karalių Liudvikas II paliko įsimintiną palikimą.

Nerimstančioji Etna

Vienas įspūdingiausių Sicilijos objektų – Etnos ugnikalnis. Vienus jis beprotiškai sužavi, kitiems – „ai, nieko įdomaus“.
Man Etna buvo vienas įdomiausių ir įspūdingiausių potyrių Sicilijoje.